Volgende wedstrijden:

ONK
22/23/24 maart 2019 ONK J/80

Woensdag Avond Competitie (WAC)
Vanaf 17 april elke woensdagavond te Naarden

Y-Toren Race:
4/5 mei 2019

Almere Regatta:
18/19 mei 2019

Blue Water App Regatta (Lelystad):
15/16 juni 2019

Deltaweekend (Colijnsplaat):
28-30 juni 2016

Pampus Regatta (Durgerdam):
7/8 september 2019

Lelystad Regatta:
21/22 september 2019

Frostbite Cup:
Saturday, October 5, 2019 – Frostbite Cup 1
Sunday, November 3, 2019 – Frostbite Cup 2
Sunday, November 24, 2019 – Frostbite Cup 3
Sunday, December 8, 2019 – Frostbite Cup 4
Sunday, January 19, 2020 – Frostbite Cup 5
Sunday, February 2, 2020 – Frostbite Cup 6
Sunday, March 15, 2020 – Frostbite Cup 7

Frostbite Training:
Saturday, October 26, 2019 – Frostbite Training 1
Sunday, January 5, 2020 – Frostbite Training 2
Sunday, February 16, 2020 – Frostbite Training 3